Heidi me akuza ndaj Meritonit: Ti ke flirtuar me mua që në ditën që kam hyrë

0 minutes, 24 seconds Read

Meritoni dhe Heidi kanë diskutuar me njëri-tjetrin, por një gjë çfarë ka thënë kjo e fundit e ka çuditur moderatorin kosovar.

Heidi e ka akuzuar Meritonin që ai ka filtruar me to në ditën e parë, shkruan lajmi.net.

“Ti ke flirtuar me mua që në ditën që kam hyrë”, iu ka drejtuar Heidi, Meritonit.

“Më ty betohem në zot që jo”, ia ktheu Meritoni, Heidit.

“S’është gjë e keqe që erdhe më përqafove”, ka vazhduar ajo.

Publikime te ngjashme