Heidi dhe Romeo vazhdojnë me puthje pasionante në BBVA – VIDEO

0 minutes, 30 seconds Read

Romeo dhe Heidi duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin dhe të kaluarën e kanë lënë pas.

Teksa mbrëmjen e djeshme dyshja është parë në oborr me puthje dhe përqafime, pasditen e sotme ata janë shfaqur të vetëm në lavanderi me puthje pasionante mes tyre.

Rikujtojmë që çifti është tepër i komentuar në rrjete sociale dhe marrëdhënia e tyre shpeshherë ka patur uljet dhe ngritjet e veta.

Mirëpo siç duket çdo moment ‘i vështirë’ i tyre është lënë pas dhe dyshja vazhdon të shijojë romancën mes njëri-tjetrit.

/GazetaSinjali

Publikime te ngjashme