Goli i Bajramit qmend Totin! Ai nuk i beson syve: Është gjë montazh?

0 minutes, 25 seconds Read

Italia u ndëshkua mbrëmë nga Shqipëria që në minutën e parë, ekzaktësisht 23 sekonda. Një gol që ishte i papritur dhe shumë njerëz nuk po arrinin ta besonin.

Një ndër këta është edhe legjenda e Romës, Francesco Totti. Teksa ishte duke ndjekur sfidën me shokët të tij, a nuk iu ka besuar syve për golin e Bajramit.

Ish-sulmuesi italian dëgjohet të thotë në video: Mos po talleni, a është një montazh?

(VIDEO)

Publikime te ngjashme