Gjithçka e shkrumbuar, dalin pamjet brenda lokalit të Noizyt

0 minutes, 23 seconds Read

Pamjet që shikoni më poshtë janë të lokalit ZINS në pronësi të Noizyt, në Durrës.

Gjatë natës lokali u përfshi nga flakët, dhe sipas llogarisë zyrtare të lokalit të rrjete sociale shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.

   

Në lidhjen me ngjarjen ka reaguar dhe policia, e cila sqaron se dëmet kanë qenë vetëm material, ndërkohë që thekson se ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Publikime te ngjashme