Flori Mumajesi i del publikisht në mbrojtje Sara Gjordenit

1 minute, 8 seconds Read

Ditën e djeshme, kryeartijkujt e mediave rozë janë përfshirë me deklaratën e babait të Sarës, i cili akuzoi nënën e ish-banores për tradhi dhe gjithashtu mohoi dhunën e ushtruar ndaj ish-bashkëshortes së tij.

Pas kësaj deklarate, Sara ka reaguar tepër e revoltuar ndaj akuzave të rënda të bërë nga babai i saj. Përmes disa postimeve të bërë në profilin e saj të Instagramit, Sara ka publikuar disa dokumenta, të cilat vërtetojnë arsyen e vërtetë të ndarjes së prindërve të saj. Sipas dokumentave, kanë qenë problemet ekonomike ato që kanë çuar prindërit e Sarës drejt ndarjes.

Ish-banorja e BBV e ka konsideruar atë si qenien më të ulët në tokë, duke i konsideruar deklaratat e tij si një braktisje për herë të dytë.

Ditën e sotme, këngëtari i dashur i publikut shqiptar, Flori Mumajesi i ka dalë në mbrojtje publikisht Sarës, madje duke e quajtur se në këtë histori është motra e tij dhe jo vajza e një njeriu si ai.

Teksa ka publikuar në Instastory videon e babait të saj, Flori ka shkruar:

“Ky e quan veten baba, si një gjë e keqe, neveri. Sara Gjordeni në këtë histori je motra ime dhe jo vajza e një njeriu si ky”.

Publikime te ngjashme