“Ferma Vip”/ Dijonis Biba shpërthen në të shara ndaj Baby G

0 minutes, 39 seconds Read

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip”, mbrëmjen e djeshme që më pas ka degraduar në fjalor banal.

Bëhet fjalë për Baby G dhe Dijonisin, ku ky i fundit në një video që po bën xhiron e rrjetit dëgjohet teksa e shan dhe nuk kursehet aspak ndaj këngëtares, e cila ka mbetur e shokuar. A do të merren masa për Dijonisin?

Pjesë nga debati:

Dijonis: Pse bën si kalamo. 25 vjeçe lat nam.

Baby G: Jo për inat tash jo.

Dijonis: Ti q* ropt, Mplasi k*ari. Ja q* ropt me gjith emision. Mos na rruj k*rin fort.

Baby: Nuk ishim tu bo zhurm. Është duke përmendur k*arin mi. Ça je duke fol.

Publikime te ngjashme