Dyshohet se braktisi fëmijën, arrestohet burri nga Gjilani

0 minutes, 27 seconds Read

Një burrë në Gjilan është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë, nën dyshimin për keqtrajtim apo braktisje të fëmijës.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur para dy javësh, ndërsa i dyshuari është arrestuar të martën.

“Gjilan 11.10.2023 – 12:00. Me datën 24.10.2023 nën dyshimin se kishte kryer veprën e cekur me autorizim të prokurorit është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin e Policisë.

Publikime te ngjashme