“Dorzohet” Xhuli i kërkon falje Vedatit që e ka quajtur frikacak për mospjesëmarrje në luftë

0 minutes, 34 seconds Read

Xhuli dhe Vedati kanë pasur debate të forta për një javë të tërë.

Mbrëmë patën një darkë në të cilën kanë diskutuar me njëri-tjetrin rreth debateve që i kanë pasur brenda shtëpisë së “BBVK”, shkruan lajmi.net.

Xhuli i ka kërkuar falje Vedatit për fjalët që i ka thënë atij lidhur me luftën.

“Të kërkoj publikisht falje që të kam thënë tucan për mospjesëmarrje në luftë”, ka thënë Juliana.

Ndryshe debatet e forta ndodhën mes tyre teksa edhe Vedati e quajti atë “Komandant Dubai”.

Lidhur me këtë nuk i ka kërkuar falje aktori asaj./Lajmi.net

Publikime te ngjashme