Publikohet hiti që u bë viral në TikTok

0 minutes, 19 seconds Read

Është publikuar sot kënga e bërë viral në Tik Tok me titull ‘Kaj Kaj’.

Projektin e sollën bashkë Ronela Hajati, Emra Brah dhe Skerdi, duke e kompletuar si më së miri.

Kënga erdhi me videoklip të realizuar nga Full Moon Production të drejtuar nga Klaudia.

Në muzikë punuan Genti dhe Xhoni Beats ndërkaq teksti u shkrua nga artistët./Prive.al

Publikime te ngjashme