Dasmori qëllon me armë për të festuar, vret gabimisht dhëndrin

0 minutes, 34 seconds Read

Dasma kthehet në tragjedi.

Dhëndri u vra aksidentalisht gjatë dasmës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Jordani, kur një nga dasmorët mori armën dhe qëlloi për të festuar.

Sipas mediave lokale, 20-vjeçari Hamza Sattam Hamed al-Fanatsa, vdiq menjëherë pas të shtënave.

Burri që e qëlloi u arrestua dhe iu konfiskua arma

Publikime te ngjashme