Dalja e parë publike e çiftit Kiara – Luiz pas edicionit Big Brother VIP (Foto)

0 minutes, 20 seconds Read

Çifti më i ri i botës së show bizit – Luiz Ejlli dhe Kiara Ejlli janë duke marr pjesë në After Party-n e organizuar një ditë pas përfundimit të edicionit të dytë të Big Brothër Vip Albania.

Kiara dhe Luizi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në natën finale të show-it.

Sonte – ata kanë bërë daljen e parë të tyre publike.

Pamjet:

Publikime te ngjashme