Category: Tech

1 2 3 4 5 19 30 / 188 POSTS
Edhe pse fitonte miliona, Irani vendos mbylljën e tregut të kriptovalutave

Edhe pse fitonte miliona, Irani vendos mbylljën e tregut të kriptovalutave

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, ka njoftuar për një ndalim 4-mujor [...]
Opsion i ri në Facebook dhe Instagram – tani mund t’i fshihni “Like”

Opsion i ri në Facebook dhe Instagram – tani mund t’i fshihni “Like”

Pas dy vitesh testimi, Facebook po paraqet një mundësi të re – duke fs [...]
Krijohet kriptovaluta shqiptare “KosovaCoin”, flet shefi ekzekutiv i saj

Krijohet kriptovaluta shqiptare “KosovaCoin”, flet shefi ekzekutiv i saj

Monedhat virtuale kanë zënë vend të madh në tregun botëror ku miliona [...]
Bitcoin dhe kriptovalutat tjera kanë shënuar rënie të madhe, pasi Kina ka vendosur…

Bitcoin dhe kriptovalutat tjera kanë shënuar rënie të madhe, pasi Kina ka vendosur…

Çmimi i Bitcoin ra nën 34 mijë dollarë për herë të parë në tre muaj, p [...]
Në Shqipëri po prodhohet Bitcoin, katërfishohet çmimi i pajisjeve prodhuese

Në Shqipëri po prodhohet Bitcoin, katërfishohet çmimi i pajisjeve prodhuese

Kartat grafike për kompjutera janë një nga pajisjet më të kërkuara të [...]
Pas 15 majit mund të mos ju funksionoj më WhatsApp

Pas 15 majit mund të mos ju funksionoj më WhatsApp

Nëse nuk keni rënë dakord me kushtet e reja të diskutueshme të shërbim [...]
Elon Musk thotë se Dogecoin mund të jetë valutë botërore në të ardhmen

Elon Musk thotë se Dogecoin mund të jetë valutë botërore në të ardhmen

Në një bisedë me TMZ, Elon Musk u pyet lidhur me kriptovalutat. “Ësht [...]
1 2 3 4 5 19 30 / 188 POSTS