Category: Fetare

1 2 3 4 5 15 30 / 144 POSTS
“Kurban Bajrami po afron”🐏 – Lexoni disa mësime dhe rregulla mbi Kurbanin

“Kurban Bajrami po afron”🐏 – Lexoni disa mësime dhe rregulla mbi Kurbanin

Kurbani është një lloj ibadeti i cili nënkupton sakrificën e një lloji [...]
Kështu shkojnë në plazh Elvis Naçi me gruan

Kështu shkojnë në plazh Elvis Naçi me gruan

Ka nisur sezoni i verës dhe thuajse të gjithë po shkojnë në plazh për [...]
Shefqet Krasniqi shtrihet në QKUK, i rëndohet gjendja pasi u infektua me koronavirus

Shefqet Krasniqi shtrihet në QKUK, i rëndohet gjendja pasi u infektua me koronavirus

Hoxhë Shefqet Krasniqi është infektuar me COVID-19. Gazeta inFokus më [...]
Shefqet Krasniqi: ky popull është musliman, Adem Jashari ishte musliman (video)

Shefqet Krasniqi: ky popull është musliman, Adem Jashari ishte musliman (video)

Ish imami i Xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, ka thënë [...]
Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”

Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”

Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka. Ja provat” [...]
Hoxha i njohur tregon çka tha mjeku turk për Adem Jasharin!

Hoxha i njohur tregon çka tha mjeku turk për Adem Jasharin!

Hoxha i njohur nga Mitrovica, Fatmir Latifaj, para disa ditësh është o [...]
1 2 3 4 5 15 30 / 144 POSTS