Category: Maqedoni e veriut

1 2 3 4 5 15 30 / 150 POSTS
Ndalohët hyrja në qendrat tregtare pa çertifikatë vaksine

Ndalohët hyrja në qendrat tregtare pa çertifikatë vaksine

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi, ka njoftuar se Qeveria ka marr [...]
Rritje drastike e të infektuarve dhe viktimave nga Covid 19 në Maqedoninë e Veriut

Rritje drastike e të infektuarve dhe viktimave nga Covid 19 në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë njofton se në në 24 orët e fundit janë kryer [...]
E dhimbshme, Infermierja 28-vjeçare shqiptare vdes nga koronavirusi

E dhimbshme, Infermierja 28-vjeçare shqiptare vdes nga koronavirusi

COVID-19 i ka marrë jetën një infermierie shqiptare në Maqedoninë e Ve [...]
Vala e re e infektimeve në Maqedoni konsiderohet si më agresivja deri më tani!

Vala e re e infektimeve në Maqedoni konsiderohet si më agresivja deri më tani!

Dasmat në ambiente të mbyllura vlerësohet të jenë arsyeja kryesore e r [...]
E dhimbshme: kjo është mërgimtarja kosovare që ndërroi jetë në dasmë!

E dhimbshme: kjo është mërgimtarja kosovare që ndërroi jetë në dasmë!

Një rast i rëndë ka ndodhur mbrëmë në një sallë dasmash në Tetovë. [...]
Ja në çfarë ore do falet bajrami nesër?!

Ja në çfarë ore do falet bajrami nesër?!

NJOFTIM Bazuar në mbledhjen e fundit të Rijasetit të B F I e RMV në [...]
Rrufeja godet katër përsona, të dëmtuarit marrin lëndime të rënda!

Rrufeja godet katër përsona, të dëmtuarit marrin lëndime të rënda!

Të paktën 13 persona raportuan lëndime ose trauma të shkaktuara nga rr [...]
1 2 3 4 5 15 30 / 150 POSTS