Category: Bota

1 2 3 4 5 147 30 / 1463 POSTS
Njerku vret 5-vjeçarin me sende të forta, e fut në çantë dhe e hedh në lum

Njerku vret 5-vjeçarin me sende të forta, e fut në çantë dhe e hedh në lum

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli, ku një djalë në moshën 5- [...]
Droni i ri vrasës i Turqisë: Shpejtësi, saktësi dhe inteligjencë

Droni i ri vrasës i Turqisë: Shpejtësi, saktësi dhe inteligjencë

Me dronin tonë Akinci, Turqia bëhet një nga tre vendet më të përparuar [...]
Izraeli shënon rekord rastesh të reja me Covid-19

Izraeli shënon rekord rastesh të reja me Covid-19

Izraeli e ka regjistruar shifrën më të lartë të rasteve me Covid-19 që [...]
Zbulohet edhe një variant ri i koronavirusit

Zbulohet edhe një variant ri i koronavirusit

Variantet e reja të koronavirusit po e bëjnë të vështirë përfundimin e [...]
Danimarka heq të gjitha masat ndaj COVID-19, thotë se “situatën e ka nën kontroll”

Danimarka heq të gjitha masat ndaj COVID-19, thotë se “situatën e ka nën kontroll”

Danimarka do të heqë të gjitha masat ndaj COVID-19 nga 10 shtatori, ka [...]
Turqia pritet të marrë kontrollin e aeroportit në Kabul

Turqia pritet të marrë kontrollin e aeroportit në Kabul

Turqia pritet të marrë kontrollin e aeroportit të Kabulit, pasi që [...]
1 2 3 4 5 147 30 / 1463 POSTS