Berisha s’ndalet, thyen sërish masën e arrestit, pret në shtëpi aktorin Çun Lajçi

0 minutes, 25 seconds Read

Pas më shumë se 5 muajsh në “arrest shtëpie” dhe masës së sigurisë që i ndalon komunikimin me persona të tjerë, përveç atyre me të cilën jeton, Sali Berisha nuk ka nguruar që ta thyejë këtë rregull.

Tashmë, në shtëpinë e tij, ka pritur edhe vizitorë. Pas ish-eurodeputetit, Elmar Brok, shtëpinë e Sali Berishës e ka vizituar aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi.

Ky i fundit shfaqet i veshur me veshje tradicionale, teksa shfaqen duke ngritur dolli.

Publikime te ngjashme