Arbëri “ironizon” me Kiarën: Mendon se është gruaja e sulltanit dhe ajo është sulltanesha

0 minutes, 30 seconds Read

Arbëri vazhdon të “ironizon” me Kiarën.

Opinionisti tha se ajo e ka parë jashtë se Luizi ka përkrahje të fortë.

Ai nuk kurseu aspak edhe e quajti atë sulltaneshë.

“Ajo mendon se është gruaja e sulltanit, dhe ajo është sulltanesha. Secili banor që i del përpara ajo i thotë, e di kë ke përballë”, ka thënë Arbëri.

Opinionisti nuk i ka ndaluar pothuajse asnjëherë ironitë me të.

Madje kur ajo u votua të rikthehet, ai i tha se tashmë ajo e di se nuk ka nevojë më për hapësirë./lajmi.net

Publikime te ngjashme