Fero publikon një fotografi të vajzës duke u falë

0 minutes, 48 seconds Read
Rap-artisti nga Gjilani, Fero, vetëm pak ditë më parë njoftoi fansat se po largohet nga muzika.

Ai bëri të ditur se po tërhiqet përfundimisht për shkak se do t’i përkushtohet fesë islame dhe familjes.

I njëjti u kërkoi ndjekësve që të mos i dëgjojnë këngët e tij dhe se tani është penduar për çdo tekst që ka shkruar.

Foto: Screenshot/Instagram

26 vjeçari së fundmi në InstaStory ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, Ninës, për të cilën thotë se po falet, ndonëse duket se po ndjek hapat e të atit.

“Çika e babit tu u falë”, ka shkruar ai.

Ky vendim i Feros vjen pas ngjarjes së fundit me partneren e tij, Arbenita Ismajlin, pasi u dyshua për sulm fizik dhe kanosje.

Pavarësisht kësaj, ata janë parë shpesh së bashku nëpër rrugët e Gjilanit.

Publikime te ngjashme