Arbana i kërkoi ta ftojë në dasmë, Luizi i kthehet: Aq keq sa më keni bërë ju mua do e mendoj

1 minute, 13 seconds Read

Këtë mbrëmje spektakli i “Big Brother VIP” ka nisur me një diskutim “Sa po ndikon Kiara në lojën e Luizit?”.  Sipas Oltës, publiku ka nevojë ta shohë Luizin vetëm pa Kiarën në shtëpi pasi ajo ajo është gjithë kohës në hijen e tij dhe e pengon ne cdo gje qe ai ben per lojen e tij brenda.

Opinionisti Arbër Hajdari tha se është pikërisht Luizi ai që e mban Kiarën në shtëpi pasi vetë ajo nuk shquhet si lojtare e fortë. Ai shtoi se publiku jashtë e sheh Kiarën si penalizuese në lojën e Luizit.

Kurse Arbana ka thënë se Luizi do i ftojë të gjithë në dasmë, por Luizi i është kthyer se këtë do e mendojnë pasi i kanë bërë keq. Këtë do e shikojmë, se më keni tor turuar më vinte t’i hiqja fishat kamerave te suita ka thene Luizi derisa Arbana e ka pyetur pse por ai tha vetem e ka menduar e jo zbatuar pasi e di se menjehere vjen Zarf i Zi per kete nese demton dicka.

Me pas Arbana u ka thene se edhe nese bejne marredhenie ne shtepi nuk eshte kush e di se cfare pasi ata jane te rinje dhe nuk eshte mekat, por Luizi dhe Kiara kane vendosur qe keto gjera mos ti bejne brenda shtepise se Big Brother Vip Albania derisa te dalin jashte.

Publikime te ngjashme