Adilja, mbesa e Adem Jasharit përkulet para varrit në ditën e saj të maturës

0 minutes, 18 seconds Read

Mbesa e komandantit legjendar Adem Jashari, sot e ka pasur një ditë tejet të veçantë.

Ajo e ka festuar maturën.

Adilja, e bija e Lulzimit para nisjes për në festë ka shkuar dhe është përkulur tek varri i gjyshit të saj.

Maturantja ka realizuar edhe një fotosesion tek Kompleksi Memorial.

Fotografitë janë publikuar nga Sefer Aliqkaj.

Publikime te ngjashme