27-vjeçarja kroate fiton Kampionatin Evropian të Seksit: Ndjenjë e mrekullueshme

0 minutes, 40 seconds Read

Kroatja 27-vjeçare, Marija Zadravec përmes postimeve në rrjetet sociale, ka treguar se ka fituar Kampionatin Evropian të Seksit.

Marija Zadravec, e njohur me nofkën “Sweet Mery” e shpalli fiton e vet në këtë garë, e cila për fituesin ofronte afër 1 milionë euro.

Ky kampionat u mbajt pavarësisht se shumë yje të porno filmave njoftuan se po largoheshin nga ai për shkak të disa problemeve, shkruan DailyStar.

Zadravec ka treguar trofeun e saj në mediat sociale, duke për të falënderuar organizatorët për, siç është shprehur ajo, mundësinë për të marrë pjesë në projekt.

“Është një ndjenjë e mrekullueshme të marrësh këtë trofe dhe është një ndjenjë e mrekullueshme të jesh kampione evropiane”, ja thënë ajo për DailyStar.

Publikime te ngjashme