Zemaj ofendon dhe kërkon përballje në zgjedhje me VV-në pas sondazhit të fundit: Dilni matuni, hajnat e shekullit!

0 minutes, 20 seconds Read

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj i ka kërkuar përballje Vetëvendosjes, pas publikimit të sondazhit të fundit të realizuar nga kompania ‘UBO Consulting’ i cili e renditë LDK-në, si forcën e tretë politike në Kosovë.

Zemaj i ka kërkuar VV-së që të dalin dhe të maten në zgjedhje.

Nuk mbrohen 781 tenderët sekret me sondazhe të fabrikuara.

Dilni matuni, hajnat e shekullit!“, ka shkruar ai.

Publikime te ngjashme