Vritet një person në Dumnicë të Podujevës

0 minutes, 40 seconds Read

Një person është vrarë në fshatin Dumnicë të Podujevës të dielën rreth orë 18:00.

Lajmin për teve1.info e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 18:00, kemi marrë informatën për një person të lënduar, në fshatin Dumnicë të Podujevës. Menjëherë pas marrjes së informatës në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës”, ka thënë ajo.

Ahmeti ka bërë të ditur se aktualisht zyrtarët policor, në koordinim me prokurorin e shtetit  janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë rast.

Publikime te ngjashme