Video e Vuçiqit në dasmën e djalit të Sheshelit, dëgjohën këngë që lavdërojnë Pavle Gjurishiqin i cili kreu krime kundër myslimanëve në Bosnjë e Sanxhak!

0 minutes, 27 seconds Read

Një video në të cilën shihet presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq bashkë me kriminelin e luftës, Vojisllav Sheshel është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka nxitur reagime të shumta në rajon.

Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për pamje që tregojnë Vuçiqin, i cili mori pjesë në dasmën e djalit të kriminelit të luftës, Vojisllav Sheshel.

Madje, siç thuhet më tej, ata të dy së bashku me një këngë lavdërojnë çetnikun Pavle Gjurishiq.

Publikime te ngjashme