Vetë e gjeti dashurinë në BBVA, por Luizi me thumba për banorët e tanishëm: Si me kanë Për’puthen

0 minutes, 26 seconds Read

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Teksa i është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky BIG-u i ri si me kanë duke shiku Përputhen”.

Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtarët spektakolarë.

Publikime te ngjashme