Vdes 25-vjeçari nga Drenasi, ra nga kamioneta

0 minutes, 30 seconds Read

Një 25-vjeçar nga Arbia e Skenderajt, me vendbanim në Shtrubullovë të Drenasit ka humbur jetën mesditën e sotme pasi është rrëzuar nga kamioneta.

Burimet e IndeksOnline nga QKMF “Dr.Hafir Shala” në Drenas, kanë thënë se viktima, Ekrem Smakiqi, është pranuar pa shenja jete rreth orës 11 e 30 minuta.

Për rastin është njoftuar policia e cila ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimet e rastit.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i 25-vjeçarit është dërguar në Departamentin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion./IndeksOnline

Publikime te ngjashme