“Unë të them ty p*rdhu”, Shpërthen Luizi ndaj Efit

0 minutes, 20 seconds Read

Është diskutuar në spektaklin e madh të së martës raporti mes Efit dhe Luizit.

Duket se dyshja tashmë nuk janë më në një marrdhënie shoqërie aq të ngushtë, teksa mes tyra ka patur dhe fyerje.

“S’kam punë as me familjen tënde, as me shoqet, as me të dashurin. Unë të them ty pirdhu po, por jo nënës tënde.”- tha Luizi.

Publikime te ngjashme