Syla komenton deklaratën e Shefqet Krasniqit për Shkurte Fejzën: Kur iu humb popullariteti “rroken” me gra (Video)

0 minutes, 18 seconds Read

Gazetari dhe analisti Valon Syla, ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur shumë çka nga jeta private dhe profesionale.

Ndër të tjera foli edhe për deklaratën e Shefqet Krasniqit, drejtuar këngëtares Shkurte Fejza.

Se çfarë ka thënë e mëson duke klikuar në videon e mëposhtme.

Publikime te ngjashme