Stresi fyen e ofendon rëndë Artan Thaçin, ky i ka kthen me edukatë (Video)

0 minutes, 17 seconds Read

Në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP së fundi ka ndodhur një përplasje në mes të Stresit dhe Artanit.

Artani i thotë Stresit se që tre muaj je në BBVK dhe asnjë shembull nuk ke dhënë.

E, Stresi ja kthen Artanit se je shumë “lëpirës” dhe kontradiktorë.

Më poshtë gjeni videon.

 

Publikime te ngjashme