Si durojnë 3-4 muaj pa kryer marrëdhënie seksuale? Ish banori i BBVA befason me përgjigjjen

0 minutes, 30 seconds Read

Një nga pyetjet që pjesa më e madhe e publikut ka për banorët e “Big Brother VIP” është: Si durojnë 3-4 muaj pa kryer marrëdhënie seksuale.

Epo kësaj pyetje, ia ka dhënë publikisht një përgjigje finalisti i sezonit të kaluar, Krist Alia.

Ai ka zbuluar në një PodCast se gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” është masturbuar, por në mënyrë të sofistikuar, siç thotë ai.

Kujtojmë se Krist Aliaj njihet për natyrën e tij të hapur ku dhe nuk ka hezituar për të treguar këtë episod pak kohë më parë.

Publikime te ngjashme