“Shqiponjë” speciale për 28 nëntorin, shikoni çfarë ndodhi në duelin e Champions-it Milan-Dortmund

0 minutes, 24 seconds Read

Një “shqiponjë” speciale vjen si dhurat për 28 nëntor nga “San Siro” teksa bëhej gati të startonte supersfida mes Milanit dhe Dortmundit e vlefshme për grupet e Champions-it.

Një djalosh shqiptar, i cili ndodhej pranë kapitenit të Milanit, Kalabria, në momentin që kamera i është drejtuar, ai ka rrëmbyer skenën duke bërë me duar shqiponjën dy krenare.

Një mesazh gjenial urimi për të gjithë shqiptarët në këtë ditë speciale për mbarë kombin.

Publikime te ngjashme