Publikohet një foto tjetër e njërit nga sulmuesit të vrarë gjatë aksionit të Policisë së Kosovës

0 minutes, 20 seconds Read

“Betimi për Drejtësi” ka sjellur së fundmi një fotografi  nga aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës në veri të vendit.

Në fotografitë e mëposhtme, shihet njëri nga të vrarët nga aksioni i sotëm, pasi në orët e hershme  një grup terrorist kishin vrarë një rreshter dhe kishin plagosur dy policë tjerë.

Më poshtë mund t’i shihni fotot:

Publikime te ngjashme