Pas “sulmeve” të opinionistëve, Efi kërkon daljen nga “Big Brother VIP Albania”

0 minutes, 19 seconds Read

Sonte kanë ndodhur debate të forta në “Big Brother VIP Albania”.

Opinionistët kanë “sulmuar” ashpër Kiarën dhe Efin.

Ato u akuzuan se u rikthyen ndryshe në shtëpi, dhe se mbështetën Luizin, për shkak të mbështetjes jashtë.

Pas kësaj Luizi ka kërkuar largimin nga shtëpia.

Ajo tha se nuk mundet të vazhdojë me këto sulme.

Publikime te ngjashme