“Ore ka vdekë njeri”, dalin pamjet e skenës së krimit, gra të trishtuara shihen brenda lokalit të natës në Runik

0 minutes, 14 seconds Read

Një person është vrarë dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri në një lokal në Runikë të Skënderajt, pas mesnatës.

Në media janë publikuar pamje nga skena e krimit, ku dëgjohen disa gra duke qarë e bërtitur.

Publikime te ngjashme