Nuk është më Luiz Ejlli më i ndjekuri, e pabesueshme kush ja mori vendin e parë në rrjete sociale

2 minutes, 7 seconds Read

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ka pohuar se vendin e parë në rrjete sociale nuk e mban më Luiz Ejlli. E pabesueshme, por vendin Luizit ja ka marrë pikërisht partnerja e tij, Kiara Tito me plot 1.6M, 2M shikime dhe angazhime në postimet dhe story-t e saj.

Nuk është më Luiz Ejlli më i ndjekuri, e pabesueshme kush ja

Ai theksoi se Luiz Ejlli e ka lënë pas dore menaxhimin e rrjeteve sociale duku u fokusuar më së shumti tek “videolive“ me fansat, gjithashtu ai  propozoi se mbase menaxhimin e faqeve të këngëtarit nga Shkodra duhet ta marrë në dorë ndonjë ekspert.

Ai nuk la pa përmendur edhe emra të tjerë të showbizzi-t kryesisht ish- banorë të “Big Brother”.

Ndër të tjera ka përmendur moderatorin Ronaldo Sharka i cili është rritur me “5000” ndjekës ku sipas ekspertit ai është marrë shumë me publikimin e “reel” në instagram duke e bërë atë viral.

Jori dhe Elvis Pupa gjithashtu janë dy nga personazhet  të cilët  janë në rritje me followersat e tyre dhe me fitimet nga rrjetet sociale.

Duke mos “lënë në hije” as Olta Gixharin dhe Keisi Medinin të cilat janë dy nga vajzat më të ndjekura në botën virtuale.

Por kishte edhe nga at që e kishin humbur famën e tyre në rrjetet sociale si Armaldo Kllogjeri “Maestro” dhe Krist Aliaj të dy personazhet kishin pësuar ulje të ndjekësve të tyre.

Ai theksoi se Luiz Ejlli e ka lënë pas dore menaxhimin e rrjeteve sociale duku u fokusuar më së shumti tek “videolive“ me fansat, gjithashtu ai propozoi se mbase menaxhimin e faqeve të këngëtarit nga Shkodra duhet ta marrë në dorë ndonjë ekspert.

 

Ai nuk la pa përmendur edhe emra të tjerë të showbizzi-t kryesisht ish- banorë të “Big Brother”.

Ndër të tjera ka përmendur moderatorin Ronaldo Sharka i cili është rritur me “5000” ndjekës ku sipas ekspertit ai është marrë shumë me publikimin e “reel” në instagram duke e bërë atë viral.

Jori dhe Elvis Pupa gjithashtu janë dy nga personazhet të cilët janë në rritje me followersat e tyre dhe me fitimet nga rrjetet sociale.

Duke mos “lënë në hije” as Olta Gixharin dhe Keisi Medinin të cilat janë dy nga vajzat më të ndjekura në botën virtuale.

Por kishte edhe nga at që e kishin humbur famën e tyre në rrjetet sociale si Armaldo Kllogjeri “Maestro” dhe Krist Aliaj të dy personazhet kishin pësuar ulje të ndjekësve të tyre.

Publikime te ngjashme