Nga CR7 te Benzema, Arabia Saudite nuk ndalet dhe tani synon edhe Lewandowski

0 minutes, 34 seconds Read

Arabia Saudite ëndërron shumë dhe është e aftë t’i bëjë realitet.

Në fillim Cristiano Ronaldo, tani Benzema dhe më pas vijnë emra të tjerë në listën e tyre. Messi është ai lojtar që po kërkohet shumë në Saudi dhe janë të gatshëm të shpenzojnë shifra jashtëzakonisht të mëdha dhe të padëgjuara ndonjëherë në botën e sportit.

Gjithsesi, një nga emrat e përforlur së fundmi është Lewandowski.

Liga e lartë saudite tenton tashmë sulmuesin polak të Barcelonës, por sipas “Sky Sport Deutschland”, ky objektiv do të jetë i vështirë për ta rrëmbyer nga katalanasit pas vetëm një sezoni.

Publikime te ngjashme