Momenti kur sulmohet gazetari Syla nga tre persona (Video)

0 minutes, 26 seconds Read

Gazetari Valon Syla është sulmuar mbrëmë nga tre persona, ku ka pësuar edhe lëndime të lehta në kokë.

Sylën e kishin përcjellur sulmuesit, derisa ka dalur nga ndërtesa e T7, ku ishte i ftuar në emisionin Pressing, pastaj e kishin ndjekur me veturë dhe para shkallëve të një lokali në Bregun e Diellit e kanë sulmuar tre persona.

Tre personat që e sulmuan gazetarin Valon Syla janë të identifikuar nga Policia e Kosovës, por janë të lirë për momentin.

Publikime te ngjashme