Momenti kur shpëtohet një burrë pas gjashtë ditësh nën rrënojat e tërmetit në Turqi

0 minutes, 23 seconds Read

Një burrë është shpëtuar nga rrënojat gati një javë pas tërmetit të së hënës në Turqinë jugore dhe Siri.

Huseyin Seferoglu, 23 vjeç, ishte bllokuar nën rrënoja për gjashtë ditë e gjysmë, në qytetin e Antakias, raporton BBC, transmeton Klankosova.

Tërmeti i rëndë që goditi Turqinë dhe Sirinë më 6 shkurt la mbi 34 mijë persona të vdekur.

Kujdes: Pamjet në vegzën e mëposhtme janë të rënda:

VIDEO

Publikime te ngjashme