Mediat serbe publikojnë foton: Radojçiqi në Prokurori

0 minutes, 16 seconds Read

Mediat serbe gjatë ditës kanë raportuar se kryeterroristi Milan Radoiçiq është arrestuar dhe i është caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve.

Tani është publikuar një foto e Radojçiqit bashkë me avokatin e tij, Goran Petronijeviq në Prokurori.

Hetimet janë duke u zhvilluar nga Prokuroria e Lartë Publike në Beograd, shkruan telegraf.rs.

Publikime te ngjashme