Luizi e zbulon se kush e pastroi shtëpinë e tyre të re, ndan edhe pamjet luksoze të shtëpisë

0 minutes, 30 seconds Read

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga ciftet më të komentuara në vendin tonë.

Ata janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Luna me të cilën po ndajnë imazhe të shumta bashkë.

Por, ata janë duke ndërtuar shtëpinë e tyre të re e që së shpejti do shpërngulen.

Luizi ka publikuar një video duke treguar pamjet e shtëpisë derisa tregoi se shtëpina u’a ka pastruar një kompani pastrimi./InfoKosova

Publikime te ngjashme