Ky është motivi i vrasjes brenda familjes në Malishevë

0 minutes, 22 seconds Read

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në oborrin e familjes Berisha në fshatin Kijevë të Malishevës, ku një person dyshohet se ka privuar nga jeta xhaxhain e tij.

Sinjali mëson se motivi që shtyu drejt tragjedisë brenda familjes, dyshohet të lidhet me një konflikt pronësor.

I dyshuari që një kohë jetonte dhe vepronte në shtetin e Anglisë, teksa ishte kthyer në vendlindje disa ditë me parë.

Publikime te ngjashme