Kristi kthehet në shtëpinë e “BBVA” me biletën e fatit

0 minutes, 19 seconds Read

Kristi u eliminua sonte nga “Big Brother VIP Albania”.

Ai ishte në nominim bashkë me Oltën dhe Maestron.

Por bileta e tij e fatit e riktheu atë në shtëpi sërish.

Ai vazhdon rrugëtimin e tij në shtëpinë e “BBVA”.

Këtë nominim e bëri Luizi pasi hapi kutinë e pandorës.

Ndryshe, ky ishte nominimi më fortë deri tani.

Publikime te ngjashme