Krerët shtetërorë marrin pjesë në ceremoninë e FSK-së për shënimin e Epopesë së UÇK-së

0 minutes, 17 seconds Read

Krerët e institucioneve shtetërore kanë marrë pjesë në ceremoninë e Forcës së Sigurisë së Kosovës për shënimin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Presidentja Vjosa Osmani, kryeparlamentari Glauk Konjufca e kryeministri Albin Kurti dhe anëtari i familjes Jashari, Rifat Jashari.

Kjo ceremoni do të mbahet në Kazermën “Adem Jashari”.

Publikime te ngjashme