Konfirmohen çarjet, Luizi dhe Kiara nuk flasin me njëri-tjetrin as gjatë transmetimit ne “Prime”

0 minutes, 28 seconds Read

Ka dy ditë që Luizi dhe Kiara po debatojnë me njëri-tjetrin.

Gjatë ditës së sotme ata kanë pasur debate edhe më të forta, shkruan lajmi.net.

Zarfi i zi ishte shkaku që çifti u përçanë me njëri-tjetrin.

Luizi ishte shprehur ndaj Kiarës se ia dole, dhe kaq ka mjaftuar që ajo të shpërthejë në lot.

Përçarjen e tyre e konfirmuar edhe pak para “prime-t”.

Ani pse ulur afër njëri-tjetrit, çifti nuk kanë folur.

Madje ata shihen edhe të mërzitur./Lajmi.net

 

Publikime te ngjashme