‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët e Luizit reagojnë të shqetësua

0 minutes, 29 seconds Read

Një lajm tragjik dhe i rremë është përhapur sot në rrjet për nënën e Luizit. Sipas lajmit në fjalë, ajo kishte ndërruar jetë.

‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët e Luizit

Familjarët e këngëtarit kanë reaguar të shqetësuar në rrjete sociale ku kanë treguar se e ëma e tij është në gjendje të mirë shëndetësore.

‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët e Luizit

“Ju lutem tregohuni të kujdesshëm! Nuk e kuptoj arsyen e këtyre lajmeve të rënda dhe të rreme. Mami i Luizit gëzon shëndet të plotë. Kjo që bëni nuk është njerëzore”, kanë shkruar ato.

‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët e Luizit

Publikime te ngjashme