Kim Jong Un pret Putinin në Korenë e Veriut, dalin pamjet e para të takimit të tyre

0 minutes, 19 seconds Read

Presidenti rus, Vladimir Putin është pritur në Korenë e Veriut nga lideri i këtij vendi, Kim Jong Un.

Ata janë përshëndetur me njëri-tjetrin, pasi Putini ka zbritur nga avioni, shkruan Sky News.

Bëhet e ditur se dyshja janë përqafuar dhe kanë pasur një bisedë të shkurtër përpara se të niseshin me të njëjtën makinë.

Publikime te ngjashme