Kiara do të ‘çmendet’ kur ta kuptojë, Luizi shfrytëzon rastin që ajo është larg, dhe ja çka bën?

0 minutes, 18 seconds Read

Luiz Ejlli ka qenë fenomeni i këtij viti në Big Brother VIP Albania.

Ai vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

E derisa Kiara është në Turqi për punë, Luizi ka shkuar si opinionist në emisionin “Përputhen”.

A thua a do të xhelozojë Kiara për këtë gjë, duke e ditur se ka shumë goca të bukura.

Publikime te ngjashme