Karim Adeyemi dhe Loredana publikojnë imazhe nga momentet e këndshme që po shijojnë në Ferizaj

1 minute, 0 seconds Read

Futbollisti i njohur gjerman, Karim Adeyemi, këto ditë ndodhet në Kosovë.

Arsyeja e kësaj vizite është sigurisht e dashura e tij, reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi, e cila e ka sjell për herë të parë në vendlindje të dashurin e saj futbollist.

E teksa u mirëpritën nga disa figura publike pak ditë më parë, Karim dhe Loredana tani kanë ndarë me ndjekësit e tyre disa imazhe nga momentet e këndshme që po shijojnë në vendin tonë.

Foto: Karim Adeyemi/InstaStory

Ka qenë futbollisti i Borussia Dortmund ai i vili ka publikuar një fotografi ku shihet me të dashurën e tij, në shtëpinë e saj në Ferizaj, teksa kanë ndezur një zjarr në oborr.

Më pas, ai publikoi edhe një video nga shëtitja e tij nëpër Ferizaj – ku duket se përshtypje i kishin lënë disa prej muraleve të vizatuara në këtë qytet – pasi Ferizaj shquhet për murale të tilla.

Foto: Karim Adeyemi/InstaStory

Përndryshe ditë më parë, ekipi i Karim Adeyemit ishte i pafat në finalen e Ligës së Kampionëve, pasi ata përfunduan të mundur nga ekipi spanjoll, Real Madrid./Telegrafi

Publikime te ngjashme