Kam bërë boll’, kush është aktorja e filmave për të rritur që u fut në BB VIP Kosova

0 minutes, 40 seconds Read

Alby Rydes është bërë pjesë e spektaklit “Big Brother Vip Kosova” mbrëmjen e së premtes. alby u bë e njohur si aktore e filmave për të rritur, por sot është stiliste, figurë publike dhe content creator.

“Kam qenë aktore e filmave për të rritur”, tha Alby në klipin prezantues dhe shtoi se brenda shtëpisë së BB: “Do ja lejoja seksin, që të ma heqin mua nga qafa se kam bërë boll.”

Alby zbuloi se është nënë e një vajze 4-vjeçare e gjysmë, e cila i ka dhënë porosi të fitojë BBVK që të blejnë një shtëpi.

“Jam single, kam nje vajze vetëm 4-vjeçe gjysmë dhe është e zgjuar, më tha shko fitoje dhe hajde që të më blesh një shtëpi”, tha ajo.

Publikime te ngjashme