Heidi dhe Romeo i thonë “PO” njëri-tjetrit: Martohen në Big Brother, ja kush e celebroi çiftin

0 minutes, 18 seconds Read

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3, ka nisur dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos.

Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje plot emocione.

Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.

Publikime te ngjashme